18.01.2022

Najsilnejší muži Slovenska si zmerajú svoje sily na Truck Country

Na podujatí Truck Country, konkrétne v sobotu, budete môcť si porovnať výkony nás bežných smrteľníkov s tými, čo to robia profesionálne. Na Truck Country uvidíte  silákov, ktorých môžeme vídavať aj na Eurosporte v rámci Strongmana. Na tom, že títo borci predveduú na Truck Country svoju exibíciu sa veľkou mierou podieľa aj viceprezident slovenských silákov Milan Gabrhel.  Celú zimu sa všetci títo borci sústredili na nabratie objemu, aby sa v plnej sile predviedli na tomto podujatí. A to nieje samozrejme všetko. S týmito najsilnejšími mužmii Slovenska si budete môcť zmerať sily aj vy návštevníci a to napríklad v preťahovaní o kamión. Bude to teda zaujímavé hlavne tým, že tu budú súperiť amatéri spoločne s profesionálmi a budete mať možnosť si vyskúšať o niečo ťažšie váhy, aké bývajú aj na Slovenskom pohári. Uvidíme množstvo súťaží plných zaujímavých a ťažkých disciplín.
31.08.2021

Maskoti a hostesky

Na Truck Country Vám spríjemňujú pobyt aj rôzni maskoti, všetci veľmi radi pózujú na Vaše fotky. Atmosféru skrášľujú hostesky, ktoré návštevníkom rozdávajú prezenty alebo informačné letáky.
31.08.2021

SEXI myčka a boj v bahne

V sobotnom programe Truck Country nesmie chýbať aj potešenie pre pánov a to v podobe sexi slovenských dievčat, ktoré môžete sledovať pri umývaní trucku, či trošku ostrejšie v boji v bahne :)
31.08.2021

Miss MOKRÉ TRIČKO

Miss mokré tričko a Truck Country patria k sebe!
Určite jedným z hlavných lákadiel sobotňajšieho programu na Truck Country je už tradične súťaž Miss Mokré Tričko. Aj tento rok sa predstavia krásne dievčatá, ktoré budú mať za úlohu upútať na svoje ladné krivky nielen divákov, ale presvedčiť aj porotu.
Súťaž Miss Mokré Tričko prinesie každoročne i niekoľko prekvapení, kedy sa porota nevie rozhodnúť jednohlasne. Najväčšie vzrušenie však určite zažívajú diváci v prvých radách, keď v bazéniku s vodou vidia hneď niekoľko dievčat, ktoré dokážu rozburcovať dav. Truck Country je aj o ženách, o krásnych, ktoré sa dokážu ukázať publiku a tam dokážu, že sú ony tie naj. Môžete sa už teraz hlásiť! Sú taktiež tie, ktoré nazvime "odvážnejšie", ktoré vyjdú na pódium napriek tomu, že nie sú tie so správnymi mierami, alebo očarujúce. Všetky však majú svoje krásno a sme radi, že sa to nimi na podujatí len tak hemží. Už sa stalo tradíciou, že sa na stretnutí truckerov a nadšencov „naleštených tátošov" predvádzajú aj krásne ženy.
18.01.2022

Veľké – malé truckové mestečko na Truck Country

Zaujímavým spestrením sprievodného programu na Truck aréne budú RC modely truckov, ktoré si našli veľkú popularitu u malých i veľkých návštevníkov podujatia. Sú to naozaj skvosty, od skutočných truckov ich nebudete môcť takmer rozoznať. Zistíte to len na základe veľkosti :) Toto miniatúrne truckové mestečko prispeje k originalite programu podujatia Truck Country.

Predpredaj vstupeniek

Predpredaj TicketPortal

PRIHLÁŠKA
Počet registrovaných:

0/200

Video

video

Sociálne siete

Registrácia (newsletter)

Copyright 2023 Truck Country, All rights reserved.