20.05.2024

TRUCK COUNTRY 2024 - silné trucky s bohatým programom!

Registrácia truckov:
https://www.truckcountry.eu/?section=reg_user

Hlavné pódium bude vo vytvorenej aréne s veľkokapacitnými stanmi s občerstvením. Vystúpi tu množstvo hudobných hosťov:

KALI, Gladiator, Smola a Hrušky, Korben Dallas, Allan Mikušek, CicoBand & Rene Rendy, Gipsy Čáve, , King Shaolin, Janko Kulich & Kolegium, GeRock Kabát revival, Wasabi Circus, VÁH RIVER BAND, Belasí.

V sprievodnom programe pre deti čaká Fifo a Vierka, divadlo O troch prasiatkach, nebude chýbať maľovanie na tvár, zapletanie copov. Deti sa môžu tešiť aj na atrakcie a kolotoče. Do 130 cm majú deti vstup zadarmo. V prípade starších detí, môžete využiť Rodinnú vstupenku, ktorá obsahuje zvýhodnenú cenu pre dvoch dospelých a dve deti do 15 rokov.

Ďalší sprievodným programom bude TC JUMPING OPEN AIR Párty pod vedením Sju Fitness Piešťany, predvedú sa nám aj siláci Slovakstrongman-SASIM - MS v ťahaní a priťahovaní kamiónov. Nebude chýbať boj v bahne a sexi myčka.

 

Vstupenky za predpredajovú cenu zakúpite na našej stránke:

https://vstupenky.truckcountry.eu/event/truck-country-2024
Alebo v sieti Ticketportal:
https://www.ticketportal.sk/event/TRUCK-COUNTRY-2024


Rekreačný areál Beach Bar Zelená Voda, kde sa uskutoční TRUCK COUNTRY 2024 je krásny areál a zaručuje komfort, relax pre truckerov a návštevníkov podujatia. Je výbornou voľbou - stredisko sa nachádza 2 km od centra mesta - Nové Mesto nad Váhom, sprístupnené blízkou diaľnicou, pri benzínovej stanici Slovnaft. Areál ponúka zrekonštruované a novovybudované športoviská, food zónu Beach Bar a sociálne zariadenia. Súčasťou ponúkaných služieb je požičovňa vodných športov (padleboardy, delfíny, kajaky). Nesmieme zabudnúť na piesočnatú pláž, kde bude na podujatí Truck Country Tanečný Stage a bude tu hrať DJ Sonic plus karibské tóny Jose Garcia Dance Company s exotickými tanečnicami. Beach Bar Zelená Voda pre návštevníkov zabezpečí parkovanie, kempovanie a stanovanie. Platný cenník nájdete na ich stránke: https://beachbarrezort.sk/cennik-kemping-a-karavan/
Tešíme sa na Vás!


späť

Predpredaj vstupeniek

Predpredaj TruckCountry 2024 Predpredaj TicketPortal

PRIHLÁŠKARegistácia dopravcov!


Počet registrovaných:

125/150

Video

video

Sociálne siete

Registrácia (newsletter)

Hudba, ktorá zbižuje!
Partneri
Copyright 2024 Truck Country, All rights reserved.