31.08.2021

SEXI myčka a boj v bahne

V sobotnom programe Truck Country nesmie chýbať aj potešenie pre pánov a to v podobe sexi slovenských dievčat, ktoré môžete sledovať pri umývaní trucku, či trošku ostrejšie v boji v bahne :)
31.08.2021

Maskoti a hostesky

Na Truck Country Vám spríjemňujú pobyt aj rôzni maskoti, všetci veľmi radi pózujú na Vaše fotky. Atmosféru skrášľujú hostesky, ktoré návštevníkom rozdávajú prezenty alebo informačné letáky.
31.08.2021

Miss MOKRÉ TRIČKO

Miss mokré tričko a Truck Country patria k sebe!
Určite jedným z hlavných lákadiel sobotňajšieho programu na Truck Country je už tradične súťaž Miss Mokré Tričko. Aj tento rok sa predstavia krásne dievčatá, ktoré budú mať za úlohu upútať na svoje ladné krivky nielen divákov, ale presvedčiť aj porotu.
Súťaž Miss Mokré Tričko prinesie každoročne i niekoľko prekvapení, kedy sa porota nevie rozhodnúť jednohlasne. Najväčšie vzrušenie však určite zažívajú diváci v prvých radách, keď v bazéniku s vodou vidia hneď niekoľko dievčat, ktoré dokážu rozburcovať dav. Truck Country je aj o ženách, o krásnych, ktoré sa dokážu ukázať publiku a tam dokážu, že sú ony tie naj. Môžete sa už teraz hlásiť! Sú taktiež tie, ktoré nazvime "odvážnejšie", ktoré vyjdú na pódium napriek tomu, že nie sú tie so správnymi mierami, alebo očarujúce. Všetky však majú svoje krásno a sme radi, že sa to nimi na podujatí len tak hemží. Už sa stalo tradíciou, že sa na stretnutí truckerov a nadšencov „naleštených tátošov" predvádzajú aj krásne ženy.

PRIHLÁŠKARegistácia dopravcov!


Počet registrovaných:

0/200

TOP TRUCKY 2022

Najkrajší Truck

Sociálne siete

Registrácia (newsletter)

Partneri
Copyright 2022 Truck Country, All rights reserved.